KONST / Litografier / Färglitografi 17516012
nr 1751 6012
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Blomsterstilleben. Signerad, numrerad 1296/1750. Färglitografi, bildmått: 55x77 cm, yttermått inklusive ram: 62x82 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 december 2025
kl 18:10:05
300 kr
350 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm